ABOUT ME

Czech version:

Mé jméno je Lucie a zdravím Vás z Paříže. Ptáte se, proč zrovna z Paříže?

Před pěti lety jsem sem přišla studovat. Pocházím z malého města, takže žít ve velkoměstě bylo pro mě něco nového. Během mého studia jsem se každý den procházela po Paříži, navštěvovala muzea, památky a neustále objevovala nové uličky. Neměla jsem vůbec tušení, co vše se tu dá ještě objevit a vidět. Věděla jsem, že jsem ve městě módy, a protože jsem už v České Republice dělala modeling, tak jsem i v Paříži chodila na castingy. A díky módním přehlídkám, na kterých jsem předváděla, jsem měla tu možnost zúčastnit se různých večírků a poznat spoustu nových věcí.

Čtyřikrát do roka se v Paříži konají módní přehlídky, přijíždí sem slavné osobnosti a kromě toho je i Paříž městem šéfkuchařů a šefcukrářů. Všechny tyhle zážitky a dojmy jsem chtěla s někým sdílet, a proto jsem vytvořila tento blog, abych se s Vámi podělila o to, co se mi líbilo, co jsem viděla a dopředu Vám sdělila, jaké novinky v oblasti módy, kosmetiky a dezertů Vás čekají.

Miluju Paříž a život v ní, tak si to užívejte se mnou!!!

 

English version:

My name is Lucie and I greet you from Paris. Would you like to know why from Paris?

Five years ago I came to study here. I come from a small town, so the life in the city was new for me. During my studies I were visiting museums, monuments and walking in Paris every day and I still discovered something new. I had no idea what else I could see and where I could be. I knew that Paris is the city of fashion, and because I did modeling in the Czech Republic, I tried it in Paris too. Thanks to the fashion shows in which I participated, I had the opportunity to attend various parties and meet a lot of new things.

There are fashion shows in Paris four times a year and celebrities come to see. Besides that, Paris is also the city of chefs and pastry chefs. I wanted to share your experiences and impressions, so I created this blog to share with you what I like, I can see and to give you news from Paris.

I love Paris and the life there so enjoy it with me !!!