LA MAISON DU CHOCOLAT x PETROSSIAN

Čokoláda, kaviár, vodka…

Existuje extravagantnější spolupráce než spojení těchto ingrediencí? 

ouvert-la-maison-du-chocolat-x-petrossian-20164

Nicolas Cloiseau (šéfcukrář jedné z nejlepších čokolád v Paříži, La Maison du Chocolat a Meilleur Ouvrieur de France Chocolatier) spolu s Armenem Petrossian (prezident kaviáru Petrossian založeného roku 1920 v Paříži) vytvořili lahodnou kombinaci čokolády s kaviárem a čokolády s vodkou.

 

Nicolas Cloiseau byl inspirován mořským kaviárem a akcenty lískových oříšků. Čokoláda není ani skutečně tmavá, ani doopravdy mléčná. Ani slaná, ani sladká. Tento ganaš zobecňuje oblast běžných vůní. Příchuť kaviáru je ve skutečnosti spojena s mandlovými pralinkami a lískovými oříšky. Nejdříve se naše chuťové buňky spojí s máslovou chutí a teprve poté se probudí v cíli mořských tónů kaviáru. Těžké popsat chuť tohoto jedinečného stvoření!

 

fullsizerender-1-s

Uprostřed – šéf La Maison du chocolat –  Nicolas Cloiseau

Petrossian se nespecializuje pouze na kaviár. Nicolas Cloiseau zvážil k vytvoření těchto čokoládových pralinek i jeho vodku. Tato kombinace ukládá svůj styl ve vyzývavé duo. Je  to aromatický proud, zejména sladký, uvolňující jemně štiplavé šumivé tóny a končí horkou čokoládou v našich ústech. což omámí horní i dolní patro!

 

Kolekce La Maison du Chocolat x Petrossian je k dispozici od začátku října 2016 v obchůdcích La Maison du Chocolat a Petrossian v Paříži, ale pokud nemáte cestu do Paříže, tak je možné ji zakoupit na stránkach lamaisonduchocolat.fr a bude Vám doručena až domů.

Jedna kolekce obsahuje 20 kusů a je za cenu 32€.

Více informací najdete na stránkách:

lamaisonduchocolat.fr

petrossian.fr

atlantas-9132016-63146-pm

Příprava čokoládových raviol s kaviárem a makaronů.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *