ŠPERKY PANDORA A AGATHA

Valentýn se blíží a my dívky a ženy milujeme šperky. V tomto článku Vám představím valentýnskou kolekci oblíbené PANDORY a pařížské značky šperků AGATHY.

 Letos budou létat šípy lásky ze všech stran jako nesčetné množství romantických příběhů. Nová kolekce šperků totiž vyzařuje vášeň a originalitu.

 Miluji šperky, ale to bez čeho se neobejdu, jsou náušnice. Nikdy bez nich nevyjdu ven. Jsou to šperky, kterých si každý všimne jako prvních.

 

p1

 

 

 Tyto oboustranné náušnice PANDORA dávají moderní pojetí lásky ve směsi etnické inspirace a romantiky neoddělitelné od šípu lásky.

 

 

p2

 

 

A náušnice ve tvaru srdce mají dokonalou rovnováhu mezi jednoduchostí a   originalitou a zdobí naše ušní lalůčky s elegancí! To je můj oblíbený typ výběru!                                                                                                                                                                                                        

p

               

                          Pocity lásky

Plovoucí medailonek PANDORA vytváří jedinečný zamilovaný příběh s těmito třemi malými sladkými elementy „Pocity lásky„: srdce naplněné láskou, Amorův šíp a slovo „love“. Podle mně je toto ideální dárek, jak odhalit své pocity a emoce.

 

p3

 

 

A k tomuto medailonku by neměl chybět náramek PANDORA, který je složený ze srdcí, z nichž jedno je propíchnuté dvěma šípy a označeno latinskými slovy << Amo Te >>, což znamená v překladu << Miluji Tě >>.

 

 

p4 Náramky PANDORAp5

Jedinečné jsou i náramky AGATHA vyjadřující lásku slovy romantické francouzštiny…A pokud je Vám francouzština vzdálená, tak si můžete zvolit náramek s vyznáním lásky v angličtině 😉

kolaz-oprava

                             

 

Symboly lásky

 Prsten dvou srdcí pulzujících v rytmu nekonečné lásky. Toto je symbolický šperk, který odráží tajnou historii každé ženy.

 p20

Tyto šperky byly prezentovány v prosinci v Paříži.

Pokud Vás některý z nich zaujal, tak se můžete podívat na webové stránky těchto dvou značek. Valentýn se blíží! 

PANDORA

http://www.pandora.net/cs-cz/collections/valentines

 AGATHA

http://www.agatha.fr/ 

 

Posílám pozdrav z Paříže, města zamilovaných! 🙂 

 

komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *