VICTORIA’S SECRET FASHION SHOW 2016

V Paříži, kde se čtyřikrát do roka konají módní přehlídky, byla přehlídkou roku 2016 Victoria’s Secret. Adriana Lima, Alessandra Ambrossia, Gigi Hadid, Kendall Jenner, Irina Shayk a dalších 46 top modelek předvedly novou kolekci spodního prádla Victoria’s Secret.

Grand Palais, nádherný skleněný konstrukt mezi Seinou a Champs Elysée, který je domovem módních přehlídek Chanel, nebyl nikdy tak zabezpečen jako tento večer. Okolo se projížděla policie na koních, silnice a chodníky byly uzavřeny a ti, kdo se směli přiblížit, byli pouze pozvaní a VIP. Vše bylo ve znamení růžové barvy. A rovněž slavné osobnosti, např. Lenny Kravitz, Lottie Moss, Bradley Cooper, Doutzen Kroes, Olivier Rousteing…, přicházeli po koberci v růžové barvě a ne červené jak bývá obvyklé.

20161130_180207n dscn6796n

dscn6816n

Už od 19h30 jsme netrpělivě čekali se skleničkou šampaňského v ruce, až přijde 21h a v růžově osvětleném paláci vypukne tak dlouho očekávaná fashion show v Paříži.

Jakmile se všichni usadili na svá místa (já např. hned ve druhé řadě vedle francouzského herce), tak začalo odpočítávání…3, 2, 1 … Celým palácem propukl obrovský jásot a potlesk, když na molo vstoupila modelka Elsa Hosk, která celou přehlídku zahájila modelem, který byl ozdobený čínským  drakem a tím tak začala první část „The Road Ahead“.

20161130_210651n 20161130_210644n

Celá show byla doprovázena hudebním vystoupením Lady Gagy, Bruna Marse a The Weeknd.

Druhou část přehlídky „Mountain Romance“ zahájila právě Lady Gaga v červených šatech od pařížského návrháře Azzedine Alaïa, a to s písní Million Reasons ze svého nového alba, Joanne. Po ní následoval Bruno Mars se skladbou „24 KMagic“ a při jeho tanci působivě zářily jeho boty Christian Louboutin, které byly jedním nositelným kouskem z přehlídky. A úžasný pocit byl, když se při pohybu na molu a zpěvu své druhé písně „Chunky“, zastavil přímo přede mnou!

V části „Dark Angel“, ve které modelky předváděly spodní prádlo černé barvy se spoustou krajek, tančil a zpíval The Weeknd se svým hitem „Starboy“ a na molu se střetl se svou ex-přitelkyní Bellou Hadid (sestrou Gigi Hadid), která poprvé předváděla pro Victoria Secret.

Lady Gaga, obklopená tanečníky v černých kostýmech s křišťálovým lemováním, pak nastartovala další část show, která nesla název „Dark Angel“. Oblečená v sexy černé kombinéze a elegantní bílé kožené bundě, kterou poté pokryla tajná andělská křídla Victoria, předvedla své hity „A-Yo“ a „John Wayne.“

Gigi Hadid a Kendall Jenner dostaly poprvé šanci vystoupit na pódium s křídly, což je pro modelky velká čest, jelikož křídla jsou symbolem Victoria’s Secret fashion show.

Americká modelka Jasmine Tookes předvedla nejdražší kus spodního prádla Victoria’s Secret: Bright Night Fantasy podprsenku v hodnotě 3 miliónů $ pokrytou bílými diamanty a smaragdy mající asi 9000 drahokamů a vážící více než 450 karátů.

A na závěr celé show všech 51 modelek, Lady Gaga, Bruno Mars a The Weeknd vystoupili na molo, a to nás všechny okolo přimělo si stoupnout a tančit.

dscn6837ndscn6814n

Tím ale tento úžasný večer ještě neskončil. Protože po celé této velkolepé přehlídce následovala after-party…šampaňské, CÎROC koktejly, hudba, tanec…takže Victoria’s Secret až do rána.20161201_000401n

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *